Karımla Türkiye’ye kesin dönüş-Part 6 -Sürpriz

Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Babes

Karımla Türkiye’ye kesin dönüş-Part 6 -Sürpriz
Son hikayeden beri uzun süre geçti. Önceki kısımları profilime girip okursanız nerden devam ettiğimizi hatırlayabilirsiniz.

Hikayelerim genel olarak hayal ürünü olmakla birlikte bazı detaylar ve duygular gerçek deneyimleri yansıtıyor.

Okan’la arkadaşlığımız gerçekten çok güzel gidiyordu. Mehmet hemen hemen hiç uğramıyordu artık . Yeni sevgilisiyle vakit geçiriyordu anlaşılan. Duygu da kabul etmişti durumu. Okan bize maddi yardım olsun diye yeni bir teklifle geldi. Ortaklarına işi nasıl aldıklarını anlatmış. Onlarda bizi tanımak istemişler. “Tabii ucuz olmadığınızı söyledim. Merak etmeyin.”dedi. “Tanımak istemek” lafının ne anlama geldiğini biliyorduk tabii. Ben biraz rahatsız oldum “Ya, Okan, bizim adımız çıkacak böyle.” dedim.

Okan ciddileşti, “Taner’ciğim, bak açık konuşacağım sizinle. Karın bir namus abidesi değil. Bizim çocukların sen yokken Duygu hakkında konuşmalarını duysan n’aparsın bilmiyorum. “Duyguya dönüp “Taner’e ayıp olmayacağını- bilseler orta malı olurdun valla şimdiye kadar… Ben seninle yaptığımı söylemedim kimseye.” dedi. Bana dönüp, “Sizin dükkan iş yapmıyor. Nasıl geçineceksiniz? Ben yardımcı olmaya çalışıyorum ama çevrenizi genişletmeniz lazım. Şimdi, benim ortaklarla bir buluşun. Onlarda arkadaşlarına bahsederler sizden. Böyle, böyle iyi çevre yaparsınız. Adınızın çıkması fenamı olur canım?” Güldü. Ben,” Okan, yani… sen bizim şey olmamızı mı istiyorsun?” diye sordum gayri ihtiyari.

Gülmesine devam ederek” Evet “Şey” olun diyorum size”dedi. Ben biraz direndim ama için için istiyordum galiba karımın “şey” olmasını. Duygu da evet demiyordu ama o benden daha hazırdı.

Sonunda Okan bizi ikna etti. Yakındaki bir cafede ortaklarından biriyle buluşacaktım. Konuşup tanışacak, eğer beğenirsem eve Çağıracaktım.

İlk ortakla buluştum. İyi bir tipti. Karım da hoşlanırdı. Tamam dedim. Ertesi gün evimize geldi. Açıkçası $ 500 doların hakkını verdik. Bir sonraki gün de diğer ortakla tanıştım onu da beğendim. Onu da karı koca memnun ettik. Bir iki hafta içinde gecelerimizin yarısı dolmuştu bile. Ne gariptir, insan seks yaptıkça daha çok seks yapası geliyor. Karım iyice azgınlaşmıştı. O azgınlaşınca, birlikte olduğumuz erkekler de çok daha fazla zevk alıyordu. Ben de tabii.

Hemen hepsi beni de en azından dekor olarak olaya katıyordu. Çoğuyla oturup normal arkadaş gibi tanışıyor sohbet ediyor sonra da onları istedikleri şekilde ilişkiye giriyorduk. Benim hizmetlerim içkilerini getirmekten ağzıma alıp kaldırmaya, karıma kendi ellerimle sokmaya kadar gidiyordu.

Okan başka bir gün yeni bir fikirle geldi. “Bizim çocukların yakında haberi olur. Olmadan yüklü bir para yapabilirsiniz. “Siz bana bırakın.” dedi. Bizi Rus orospularla oldukları geceye sürpriz oyuncu olarak çıkartacaktı. Onlara bizim adımıza
yüklü bir para teklif etti. Kim olduğunu gördüğünüzde isemezseniz paranızı geri verecekler dedi. Hepsinin bizi, en azından karımı isteyeceklerini biliyordu.

Aklımıza yattı. Hala tedirgindim ama çok büyük de heyecan duyuyordum Eski arkadaşlarım bizim ne olduğumuzu öğrenecek ve benim önümde karımı düzeceklerdi. Lisedeyken kuramayacağım kadar uçuk bir hayaldi bu.

Okan onları ikna ettikten sonra gelip bize yapmamız gerekenleri anlattı. Seksi ve açık giyinecektik. Başta tanınmamamız için maske takacaktık.

Çok güzel kostümler ve maskeler bulduk. Kimse gelmeden gidip hazırlandık. Ev sahibi olan arkadaşımız bile yoktu daha. Maskeli balo da prens ve prenses olmuştuk. Ama her tarafı ortada bir prensesle, pek erkeksi görünmeyen, parlak bir prens.

Karıma baktığımda, “Sana deli olacaklar bu akşam.” dedim. Üstündeki altın renkli dantel korse, çıplak dolgun kalçalarını göz önüne seriyor, çıplak memelerinin hemen altında bitiyordu. Başındaki tacından, arkada beline kadar yine altın rengi bir tül süzülüyordu. Ayağında da altın rengi sandaletler vardı. Önden bakıldığında o güzel dudaklı amı tamamiyle ortadaydı. İsteyenin istediği yerde soymadan ona girebilmesi için böyle bir şey seçmişti. Karakterine uygun ve güzel bir makyaj yapmıştı. Benimki de ondan çok farklı değildi. Tarihi filmlerde romalı erkeklerin giydiği türden kısa bir etek ve sandalatten baska birşey yoktu üzerimde. Benimkiler de altın rengiydi. Tamamiyle kılsız olmam konusunda Okan özellikle uyarmıştı.

Az sonrası 4 rus kız geldi. 12 arkadaşımız gelecekti. Ana yemek biz olduğumuz için, Okan, “Hepsi Duygu’yu isteyeceklerdir şimdi onların” dedi . Daha önce bizimle konuşup gecenin aritmetigini yapmıştı. Her biri gecede en az 2 posta atar dedi. Duygu, zorlanmadan önden arkadan toplam 4 defa alabileceğini söyledi. Son deneyimlerinde erkekler onu çok sert kullanmışlardı. O yüzden temkinli konuşuyordu. Arkadaşlarımızın hepsine aynı gecede verebilmesi mümkün değildi. Okan, “Daha iyi işte. Başka gecelere de gelirsiniz. Daha çok para kazanırsınız” dedi.

Heyecanlı bekleyişin sonunda maskelerimizi takıp arkadaşlarımızın arasına inmenin vakti gelmişti. İkimizde birbirimize son düzeltmeleri yapıp salona doğru yürüdük. Okan geldiğimizi görünce önceden planladığı gibi giriş müziğimizi çalmaya başladı. Sürprizin geliyor olduğunu fark eden arkadaşlarımız. Herşeyi bırakıp salona girişimizi izlemeye başladılar. Maskelerimizden dolayı tanımamalarına rağmen beklediğimizden fazla tezahurat yapıyorlardı. Bir çift beklemedikleri belliydi. Ben elimi biraz yukarda tutuyordum. Filmlerdeki gibi, Duygu da elini elimin üstüne koymuştu.

Aralarına geldiğimizde bizi daha yakından incelemeleri için durup bekledik. iltifatlar ve yorumlarla etrafımızda dolaştılar “Hatun iyi ama fiyatı çok yüksek.” dedi arkadaşlardan biri. İşadamları arasında olduğumuzu hatırladım hemen. Bir diğeri,” Yahu biz neden bu ibneye de para verelim ki.” dedi.

Okan hemen atıldı,” İbne değil o. Bunlar karı koca. Adamın yanında karısını düzeceksiniz. Güzel değil mi?”

Arkadaşlarımız bundan hoşlanmışlardı. “Ha! Bak bu zevkli lan!” dedi biri.

“Nereden biliyoruz bunların gerçekten karı koca olduklarını?” diye sordu. “Nikah cüzdanlarını görelim.”

Okan her anının keyfini çıkarmaya çalışıyordu.

“Nikah cüzdanlarını gösterirler. Şahitlerde var. Siz malı bir yoklayın bakalım, beğenirseniz maskeleri çıkartırız. Yoksa tanınmak istemiyorlar. Fiyatın yüksekliği kimliklerini ifşa edecekleri için? Sosyal konumları bize yakın bir çift bu. Paraya ihtiyaçları var bu ara. Bu fırsatı kullanın işte.”

Herkes istekli görünüyordu. Okan, bu oyuna birşey daha eklemek istiyordu.

“Ekstra bir 500 dolar veren kişiye şöyle birşey teklif ediyor bu çift” dedi. “Bu hanımefendiyle maskeler takılıyken sevişeceksin. Senin istediğin pozisyonda sokup pompalayacaksın. Kocası önce kendi, sonradan karısının yüzündeki maskeyi çıkartacak. İşte o zaman, Ben vazgeçtim dersen, 500 Doları almayacakları gibi 500 Dolarda fazla dan danverecekler. Ayrıca bu gece için bütün verdiğin para da geri verilecek. Ama dayanamaz sikmeye devam edersen 1000 Dolar vereceksin. Varmı bunun için 500 koyacak ortaya?”

Mırıldanmalar başladı. Eski arkadaşlarımdan Erkan “Ben varım lan!” dedi.” En azından temizken sikecegim karıya… Pardon hanımefendiye, hahaha!” Çıkarttı bir deste 500 lüğü ortaya koydu. Belli ki Okan onlara nakitle gelmelerini söylemişti.

Yanımıza gelip karımın vücudunu ellemeye başladı. Memelerini avuçlarken ötekilere de anlatıyordu. “Hmm! Yumuşacıklar”dedi. karımın zaten sertleşmiş meme uçları daha da çıktı ortaya. Birazdan iki eliyle yoğuruyordu onları. Ardından çıkık popolarına gitti elleri Erkan’ın. “Uf! çok güzeller valla” dedi üstünde dolaşırken. Ardında amını avuçladı hareketleri malın nasıl olduğunu anlamaya çalışan bir alıcı gibiydi. Ötekilere gösteri yapıp eğleniyor da daha çok.

Birkaç dakika sonra karımı bırakıp soyunmaya başladı. Bu gecelerde çıplaklık çok normaldi herhalde kendi aralarında. Çünkü birkaçı hali hazırda soyunmuş, Rus kızlara sarılmış vaziyette seyrediyorlardı bu show’u.

Erkan karımı ayakta eğip sokmaya hazırlanırken, Okan “Yüzünü merak etmiyor musun? “diye sordu.

“Abi yüzü iyi değilse keyfim kaçmasın şimdi. Zaten niyetim o halde bırakıp, vazgeçtim demek.” Yine güldü. Ötekilerde gülüp, “Vay adi herif geceyi bedavaya getirmeye çalışıyor dedi kalabalıktan biri. Okan “Emin ol yüzünü görmek isteyeceksin’ ‘dedi. Israrla onu Karımı sırtüstü sikmeye razı etti. “Fiyatın içinde kocanında servisleri dahil tabii . Bana dönüp “Hadi paranı hak et bakalım” dedi.

Kocaman salon bu işler için hazırlıklı olduğundan birkaç yatak vardı. Karımı birinin kenarına oturttum. Bacaklarını havaya kaldırıp Erkan’ın gelmesini bekledim. Sesim tanınmasın diye konuşmuyordum. Erkan geldiğinde karımın altın sandaletli ayaklarını omzuna birer birer yerleştirdim. Tam sikini tutup sokacaktı ki elimi uzatıp ben tuttum. Şaşırdı. Okan güldü, “Hizmette sınır yok gördüğün gibi” dedi. Erkan “Iyiymiş valla bu hizmet. Buna alışırsak başka orospuları beğenmeyeceğiz. Hanımefendileri yani” dedi. Güldü herkes.

Ben Erkan’ın yarağını karımın amına dayadığımda hiç beklemeden ittirdi zaten o kadar ıslaktı ki sonuna kadar aldı içine. Aralarında sıkışan elimi çektim. “Ahhh!” diye iç geçirdi karım. Erkan da bir “Ohh!” Çekti. “Güzel am, şimdi. Hakkını verelim dedi. Bir orospu için oldukça dar ve ıslak” sonra da arkadaşlarımızın “Hadi Erkan kökle”, “Geçir Erkan” tezahüratları arasında gidip gelmeye başladı .

Birkaç dakika sonra Okan’ın “Arkadaşlar şimdi maske çıkıyor! ” uyarısıyla herkes bana baktı. Kalbim güm güm çarpıyordu. Bu hayatımın en utanacağım anıydı herhalde. Titreyen ellerim maskeme götürdüm. Okan’ın öğrettiği gibi yavaşça çıkarttım. Tamamiyle çıktığında odayı tam bir sessizlik sardı.
Birisi, “Hassiktir!” diye bağırdı. Hala Duygu’ya pompalayıp bana bakmamış olan Erkan da bana baktı. Dona kaldı. Beni beklemeden karımın maskesini kendisi çekti tahmininin doğru olduğunu görmek için. Evet, sikmekte olduğu kadın benim karım Duyguydu.
“Ohaaa!” dedi. “Kanka sen Gavat mı oldun? Duygu ne güzel orospuymuşsun sen ya? Ben seni sikmez miyim şimdi bebeğim. Hayatta harcadığım en iyi 1000 Dolar olacak bu.” Egilip öyle bir yapıştı ki karımın dudaklarına sanki daha önce yaptığı sevişme değildi. Karımı ikiye katladı bunu yaparken.

Karım da hoşlanmıştı yarattığı heyecandan. Kollarını doladı boynuna. Erkan’ın kasıkları ileri geri oynamaya başladı. Öpüşmeye daha fazla devam edemedi, doğruldu.

Seyredenlere show yapar gibi sokup çıkartıyordu Okan.
” Duygu, senin amına koymayı nasıl hayal ettim bir bilsen. Buradaki herkes sana deli oluyor. Oh yavrum için o kadar güzel ki.”

Arkadaşlarımızın hepsi kendinden geçmişti. Ağızlarının suları akarak seyrediyor bir yandan da ikisine laf atıyorlardı.

“Geçir dostum! Geçir Duygu’ya!”

“Koy amına kaltağın!”

“Abi bitir karının işini! Dayanamıyorum.”

“Of şu memelere bak nasıl sallanıyor vurdukça.”

Okan’ ın dediği doğruydu. Gerçekten hepsi Duygu’yu çok arzuluyorlarmış.

Duygu’da dayanamadı bu heyecana,
“Sik beni Erkan! Sik beni!” diye haykırarak, her zamanki gibi, titreyerek boşalmaya başladı.

Arkadaşlarız bu görüntü karşısında iyice kendilerinden geçtiler.

“Abi ne karı be!”

“Benimki patlamak üzere.”

“Dayanamıyoruz Erkan biz de sikeceez Duygu’yu.”

Biri bana dönüp, “Taner ya Senin karıya kaymak için neler düşünüyorduk? Parayı bastırınca oluyormuş abi.”

Erkan’da birazdan Duygunun üstüne iyice abanıp boşalmaya başladı. İçine boşalmayı kabul etmiştik bu gece için. Takvim yöntemine göre güvenli bir dönemdi. Okan bu gecelerinde kadınlardan içine boşalma istediklerini önceden söylemişti.

Erkan, Duygu’nun üstünden kalktığında, yumruklarını havaya kaldırıp rakibini yenme pozları verdi . Herkes tezahürat sesleri çıkardı. Islıklar çaldı. Duygu kanepede, bacakları iki yana açık sırtüstü yatarken nefes nefeseydi. Ayakları yere deyiyordu şimdi. Terlemiş göğsü inip kalkıyordu. Uçları hala dimdikti. Saçı başı darmadağan, gözleri kapalıydı. Herkesin önünde sikilmek onu kendinden Geçirmişti. Görüntü beni bu kadar azdırdığına göre, arkadaşlarımızı kimbilir ne hale sokmuştu.

Herkes Duygu’yu sikmek için yarış ediyordu. Karımla gurur duydum. Mümkün olsa onikisinin de o gece karımın üstünden geçmesini istiyordum.

Okan, “Arkadaşlar” dedi, “Biliyorum hepiniz Duyguyu istiyorsunuz ama bu gece hepinizle olması mümkün değil tabii. Onun için 3 arkadaşımızı daha seçecegiz bu gece”

Daha yeni arkadaşım olan Can ” Ben 500 dolar bastırırım Duygu için.” diye’bağırdı.

Bir başkası 600″ dedi Aman tanrım, ne meraklısı vardı karımın. Resmen açık arttırmaya girmişti ikinci posta. Sonunda, 900’e anlaşıldı. Üçüncü ve dördüncü postalarda ayni fiyata gitti. Diğerleri de Rus kızlara razı oldular.

Paraları direk bana Veriyorlardı. Paranın yüzü sıcak derler. Gerçekten çok hoşuma gitti. Onlara her türlü rahatlığı sağlamaya çalıştım. Karımı istedikleri gibi, kendileri boşalana kadar siktiler. Karım o kadar azmıştı ki. Her erkekle, kendisi de en az bir kere geldi.

Zevkten mahfolmuştum. Bu gece herkes amını kullanmıştı karımın. Dört defa önden almak kolay değildi. Yanına gidip elini tuttum. “Nasılsın aşkım? Mutlumusun?” dedim. Bitap haldeydi.” Evet.” dedi. Ter içindeki yüzünde tatlı bir gülümseme vardı.” Bitirdiler beni yaa!”

“Artık dinlenebilirsin aşkım” dedim. Alev alev yanan dudaklarından öptüm. Etrafımızda bizi seyreden arkadaşlarımıza dönüp “Çocuklar, Duygu’nun artık dinlenmesi lazım. izninizizle “dedim. Karıma boşalmış olanlar “Tabii Tabii, dinlensin bebeğimizi derken, diğerleri azmışlardı. Onu fena halde istiyorlardı. Yeni tekliflerde bulunmaya başladılar.

Devamı var

Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir